276°
Posted 20 hours ago

Rewolucja

£9.9£99Clearance
ZTS2023's avatar
Shared by
ZTS2023
Joined in 2023
82
63

About this deal

Rewolucja to ciekawy i cenny projekt. Właśnie takie książki są wielką nadzieją dla ludzi.” – Magdalena Leszner-Skrzecz, malarka, pisarka, założycielka portalu France&Style Warto przeczytać: Promy z Anglii do Francji - przeprawa promowa krok po kroku! Polskie książki w Wielkiej Brytanii

ja kupuje na jbooketeria.com – nie macie ich na liscie. Wysylaja wszystko od reki, czasem nawet tego samoego dnia, nie czeka sie 2-3 tygodni. Moze sa minimalnie drozsi, ale na pewno jest duzo taniej, niz w polskich sklepach (w Londynie jest masa poslkich ksiazek, ale ceny makabrycznie wysokie, a wybor maly). jbooketeria wysyla szybko, i wszystko maja na miejscu, i jest duzy wybor. raz nawet mi sprowadzili ksiazke na zamowienie. kupowalam tez w rewolucji, raz przyszlo szybko i bez problemow, a raz po tygodniu czekania i pisania okazalo sie, ze towaru nie maja, bo jak wiekszosc firm wystawiaja to co jest w polsce, a sie w miedzyczasie srzedalo w poslce i nie mieli skad nabyc.. czasem jak wiecej, to kupuje tez w empiku. ale jak mi sie spieszy to wtedy w jbooketeria. Odpowiedz Niestety, w UK nie ma polskiej sieci sklepów empik. Z tego co wiem, to teraz już nawet nie wysyłają do UK. Zresztą sama zobacz https://www.empik.com/pomoc/warunki-dostawy Ja skorzystałem kilka razy z http://www.rewolucja.co.uk/. Zawsze wszystko było ok, paczki do mnie docierały w tempie ekspresowym. Odpowiedz polecam też śledzić ich FB, cz esto dodają info o obniżkach: https://www.facebook.com/PolskaKsiegarniaInternetowa.UK?fref=ts Odpowiedz Bardzo dobre ksiegarnie. Jednak z ksiazka.co.uk czeka sie baardzo dlugo ponad tydzien lub dluzej...w zaleznosci od dostepnosci ksiazek.. ale i tak polecam

Książka Rewolucja - wysyłka UK tylko £1.90.

Witam w klubie :) ja również zamawiam tylko ta, książki, bo zawsze dochodzą terminowo, a przesyłka rzeczywiście dużo nie kosztuje. Książka jest zapisem przeżyć autorki związanych z depresją oraz drogą, którą przeszła w chorobie. Bo depresja to choroba, chociaż nadal słychać krzywdzące głosy, które twierdzą inaczej… East of England | PolskieInfo.org.uk - Polacy w Anglii Wschodniej | Serwis polskieinfo.org.uk nie ponosi odpowiedzialności za treści dodawane przez użytkowników strony. listopada poznamy Consumer Price Index (CPI). Office for National Statistics (ONS) opublikuje najnowsze dane dotyczące inflacji.

Ksiazka.co.uk to najlepsza ksiegarnia w uk, bardzo mili i pomocni ludzie zawsze dostaje swoje zamowienie w 2-3 dni. Dodam jeszcze, że zamówiłem książki, które miały być gotowe do wysyłki, a po trzech(!) tygodniach dostałem wiadomość, że nie ma ich… w polskiej hurtowni.

Asda Great Deal

Free UK shipping. 15 day free returns.
Community Updates
*So you can easily identify outgoing links on our site, we've marked them with an "*" symbol. Links on our site are monetised, but this never affects which deals get posted. Find more info in our FAQs and About Us page.
New Comment