276°
Posted 20 hours ago

RAKI - Beylerbeyi Göbek Raki 70cl | Turkish Aniseed Flavoured Brandy - 100% Fresh Grapes - No Added Sugars | Triple Distillation - Alcohol 45%

£16£32.00Clearance
ZTS2023's avatar
Shared by
ZTS2023
Joined in 2023
82
63

About this deal

Kaliteli ve Güvenilir Mağazaları Tercih Edin: Beylerbeyi Göbek Rakısı satın alırken, yetkili satış noktalarını tercih etmek önemlidir. Sağlığınızı riske atmamak ve orijinal ürünlerden satın almak için güvenilir mağazaları tercih etmelisiniz.

lik Yeni Rakı Uzun Demleme: 669,00 TL, 70 lik Yeni Rakı Fiyatı: 529,00 TL, 70 lik Tekirdağ rakı fiyatı: 599,00 TL ve 70 lik Rakı (Yeni Seri): 589,00 TL’dir. Rakı Hakkında Az Bilinenler Riot Tekirdağ Rakı Fiyatları (07.10.2023 tarihinden itibaren geçerli oldu) Efe Rakı Fiyatları Efe Rakı Fiyat Listesi Efe RakıBeylerbeyi Göbek Rakısı, kendine özgü birçok özelliğiyle dikkat çekmektedir. İlk olarak, özel üretim teknikleriyle ve uzmanların deneyimli ellerinde üretilmektedir. Bu sayede, lezzet ve kalite standartları yüksek bir içki ortaya çıkmaktadır. Ayrıca, Beylerbeyi Göbek Rakısı, tamamen doğal ve seçkin malzemelerle hazırlanmaktadır. Özenle seçilen üzüm ve anason türleri, rakının karakteristik tadını oluşturan temel bileşenlerdir. Bunun yanı sıra, üretim sürecinde kullanılan suyun kalitesi de oldukça önemlidir. Beylerbeyi Göbek Rakısı, kristal berraklığına sahip lezzetli bir içkidir. Ideale klimatische Bedingungen umfassen warmes Wetter, geringer Niederschlag und gute Bodenentwässerung.

damıtmada bu göbek tekrar damıtılıp, yine göbek kısmı alınmakta, aynı işlem üçüncü kez tekrar edilmekte. Beylerbeyi göbek rakısının üretim süreci oldukça titizlikle gerçekleştirilir. İlk adımda, kaliteli üzümün mayalanmasıyla elde edilen üzüm şırası hazırlanır. Ardından, bu şıra özel bakır kazanlara aktarılır ve damıtma işlemine tabi tutulur. Bu işlem sayesinde, alkollü bir sıvı elde edilir.During the distillation of suma with anise, the first and the last part of the distilled product is discarded; only the remaining superior quality batch obtained from the middle section is kept. No extra alcohol or sugar is added. What distinguishes Beylerbeyi Göbek Rakı from others? Beylerbeyi Rakı is produced primarily from 100% grape suma. The grapes that will be the basis of Rakı are chosen from the highest quality grapes as if they are making wine. Süreci: Beylerbeyi göbek rakısı, özel bir üretim süreciyle hazırlanır. Bu süreç, kaliteli malzemelerin kullanımı, ustaların emeği ve özverisi gerektirir. Bu nedenle, üretim sürecinin maliyeti, rakının fiyatını etkileyen önemli bir faktördür. Beylerbeyi Göbek Rakısı’nın fiyatı, birkaç farklı faktöre bağlı olarak belirlenmektedir. İlk olarak, kullanılan malzemelerin kalitesi ve tedarik maliyeti önemli bir rol oynamaktadır. Yüksek kaliteli ve özel üretim malzemeleri kullanan Beylerbeyi Göbek Rakısı, bu nedenle diğer rakı çeşitlerine göre daha değerlidir. Bunun yanı sıra, üretim sürecindeki emek ve zaman da fiyatı etkileyen faktörler arasındadır. Beylerbeyi Göbek Rakısı’nın üretiminde uzman ekip ve özenli bir çalışma gerektiği için fiyatı da buna bağlı olarak belirlenir. Tüm bu etkenlerin yanı sıra, pazar talebi ve rekabet de fiyat politikalarını etkileyebilir. Beylerbeyi Göbek Rakısının fiyatı, genellikle 100 cl’lik şişe fiyatı olarak ifade edilmektedir. Beylerbeyi Göbek Rakısı Nasıl Üretilir? kez damıtılmış, şeker eklenmemiş, sadece üzüm alkolünden üretilir. Ege’nin en iyi üzümleri ve Kalınkoz anasonu kullanılır. Rakının damıtıldığı imbikler beş kısma ayrılır. En üst 1. en alt 5. kısımdır. Rakı imbik içinde dinlendikçe anason dibe çöker (5. kısım), alkol ise üste çıkar(1. kısım).

Das Klima spielt eine entscheidende Rolle bei der Ernte von Trauben und Anis, die zur Herstellung von Beylerbeyi Raki Göbek verwendet werden. In der Ägäis-Region, die für ihr mildes Klima bekannt ist, gedeihen die Trauben und Anis besonders gut. Beylerbeyi Göbek Rakısı, Türk mutfağının en seçkin içkilerinden biridir. İster kutlama yaparken, ister dostlarınızla güzel bir sofra kurarken tercih edebileceğiniz bu rakı, kendine has özellikleriyle öne çıkar. Beylerbeyi Göbek Rakısı satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır. İşte size Beylerbeyi Göbek Rakısı satın alma tavsiyeleri: te 35’lik rakı fiyatları 255 TL’den başlayıp 400 TL’ye kadar çıkabilmektedir. 100’lük Yeni Rakı fiyatı ne kadar?

Beylerbeyi Göbek Rakısı Satın Alma Tavsiyeleri

Suma, obtained from the distillation of Manisa region grapes, is distilled 3 more times with aniseed from the village of Kalınkoz in Denizli at an altitude of 1450 m.

Asda Great Deal

Free UK shipping. 15 day free returns.
Community Updates
*So you can easily identify outgoing links on our site, we've marked them with an "*" symbol. Links on our site are monetised, but this never affects which deals get posted. Find more info in our FAQs and About Us page.
New Comment