276°
Posted 20 hours ago

Opulent Oud Musk Blue Black White By Lattafa Halal Attar EDP Spray Perfume 100ml (Opulent Oud)

£9.9£99Clearance
ZTS2023's avatar
Shared by
ZTS2023
Joined in 2023
82
63

About this deal

This fragrance is the perfect perfume for Men and Women with its scent and appearance. If you are looking for a rich and deep Arabian Oud perfume, look no further. This Arabian Oud fragrance will be perfect for every occasion- birthdays, anniversaries and many more. Parfumul este demential și nu am fost plătită pentru a-i face reclama. Are o persistentă de cel puțin 24 de ore și cu cât trec orele cu atât mi se pare mai bun. Mulțumesc Olfactiv! Raspunde

Opulent Oud | Olfactiv.ro | Importator oficial Parfum Lattafa Opulent Oud | Olfactiv.ro | Importator oficial

NU procedati … acestea sunt conditiile tuturor nu le-am inventat noi. Daca nu va place…nu-l comandati..daca vreti sa vedeti cum miroase…cautati sa il mirositi….asa procedati Un parfum decent pentru uzul de zi cu zi, cu persistentă bună și un preț corect raportat la calitate Raspunde L-am folosit de două ori, în ocazii diferite, însă reacția celorlalți a fost aceeași: "Nu-l mai folosi" o stare speciala cand le-am mirosit, iar ambalajul la superlativ.Multumesc Olfactiv, foarte prompti. Raspundeparfumului îmi dă impresia de compot (nu într-un mod bun) și de bere neagră (nu într-un mod bun), dar după ce se mai așează se duce chestia aia urâtă din început (sintetică) și rămâne un oud afumat, dulce cu ceva note florale. Opulent Oud de Lattafa Perfumes este un parfum Ambra unisex. Opulent Oud a fost lansat in 2018. Notele de varf sunt sofran, note florale si citrice; notele de mijloc sunt Lemn de Agar(Oud), ambra si caramel; Notele de baza sunt rasini, note lemnoase, vanilie, paciuli si mosc. Deși este recomandat ca fiind unisex, parfumul Opulent Oud debordează de masculinitate. Este atât de puternic încât a fost suficient un singur puf pe încheietura mâinii și toată ziua am simțit mirosul de patchouli pe care îl ador. S-a nimerit a fi un cadou minunat pentru soțul meu, dat fiind că atât sticluța cât și cutia catifelata sunt de excepție. De fapt, este nota generală pentru Olfactiv. De excepție! Raspunde Opulent Oud, parfum oriental unisex, care este ambalat intr-o cutie de catifea neagra, sticla neagra, iti face o prima impresie incantatoare. Un parfum de bun gust! Are un miros superb si rafinat. Persista pana la 10-12 ore, iar pe haine mirosul se simte si dupa 2 spalari. Sunt foarte multumita, o sa recomand cu drag! Raspunde

Opulent Oud, Unisex, 100 ml - eMAG.ro Apa de Parfum Lattafa, Opulent Oud, Unisex, 100 ml - eMAG.ro

Having said that it’s strong I’d like to point out that it’s not as rich as oud qadhim, but it is richer than velvet oud. So it’s of medium strength for an oudhy type scent in my opinion. L-am achizitionat pentru iubitul meu, este multumit de parfum! Multumesc OLFACTIV pentru seriozitate si promptitune! Voi reveni cu drag cu o noua comanda! Raspunde Un parfum prea personal că să descriu ceva modest despre el. Miroase la fel de bine cu arta. RaspundeImi place! Un parfum barbatesc, in opinia mea. Nu l as vedea purtat de o femeie, este un parfum intunecat. Daca esti foarte tanar, este mai greu de inteles. Miroase specific a oud, un oud medicinal indulcit putin, un dulce uscat. Are un siaj puternic si o persistenta buna pe piele... pe haine se simte si dupa 4 zile. Raspunde |Opulent Oud un parfum elegant, puternic. Un amestec de condimente, note lemnoase si vanilie. In deschidere parfumul ne prezinta arome de scortisoara, trandafir si sofran, notele de mijloc aduc arome irezistibile de caramel si patchouli. Notele de baza au arome senzuale de vanilie, in amestec cu arome de lemn, si mosc. Buna ziua.comanda a ajuns sunt super incantata de parfum.mirosul e demential si persista f mult intr-un cuvant il ador! Raspunde

Opulent Oud Lattafa Perfumes parfum - un parfum unisex 2018 Opulent Oud Lattafa Perfumes parfum - un parfum unisex 2018

Ieri am pus comanda și azi deja a ajuns si îmi place la nebunie, are un miros super si persista. Am vrut sa încercăm cu prietenul meu un parfum nou, asa ca l am luat pe acesta unisex, nu regret nicio clipa.

FAQs

Buy Opulent Red 100ml Perfume! Explore a range of Arabian Oud fragrances at E&A Distribution. Huge selection! Amazing prices. Shop now! Super calitate, livrarea foarte rapida si profi. Parfumul miroase divin si persista undeva la 6-7 ore! Va multumesc Raspunde Un parfum foarte greu și întunecat. Afumat, lemnos, foarte dulce cu o tentă super discretă gurmandă, probabil de la praline sau caramel.

Asda Great Deal

Free UK shipping. 15 day free returns.
Community Updates
*So you can easily identify outgoing links on our site, we've marked them with an "*" symbol. Links on our site are monetised, but this never affects which deals get posted. Find more info in our FAQs and About Us page.
New Comment