276°
Posted 20 hours ago

Electric Scooter Adult, iENYRID M4 Pro S+ E Scooter 50 km Long Range, 3 Speed Mode Adjustable,LCD Display Double Braking System,Foldable & Portable, Black

£9.9£99Clearance
ZTS2023's avatar
Shared by
ZTS2023
Joined in 2023
82
63

About this deal

off-road pneumatic tires 10" large inflatable off-road tires can provide you with enough grip to adapt to various terrains, such as grass, mountains, gravel, mud, etc. Pořiďte si nyní iENYRID M4 Pro S+ Max a přepravte se pohodlně, rychle a stylově kdekoli potřebujete!

A kalkulátor a Magyar Postánál érvényes ügyintézési díjakkal számol, így a végeredmény arra az esetre vonatkozik, ha a Posta kézbesíti a csomagot. Od začátku mi 800w iEnyrid M4 Pro S+ připadal mnohem živější než ostatní e-skútry, na kterých jsem jezdil. Jsem velký chlap, vážím kolem 105 kg a iEnyrid mě bez problémů hnal do svahů a mírných stoupání. Moje testovací trasa byla asi 4 – 5 km na farmářské dráze se špatným povrchem. Byla zima a povrch byl hodně rozbahněný.iENYRID M4 Pro S+ Max je navržena tak, aby vám poskytla bezkonkurenční pohodlí a výkon během každodenního cestování do práce, na nákupy nebo dokonce víkendové výlety s rodinou. S jejím výkonným 800W motorem a vysokokapacitní 48V 20Ah baterií zvládne ujet až 75 km na jedno nabití. Maximální rychlost elektrokoloběžky je až 45 km/h, což vám umožní dostat se na své místo určení rychleji, než jste si kdy mohli představit. Baterie s dlouhým dosahem: Díky vysokokapacitní lithiové baterii 768 Wh má M4 Pro potenciální dojezd až 50 km.

Je to docela působivá sada. Zlaté eloxované zadní tlumiče vypadají oproti převážně černé karoserii opravdu skvěle – rozhodně chytře vypadající e-skútr, který zaručeně zaujme. Jsem ohromen celkovou kvalitou provedení skútru. Nenašel jsem žádné známky nebo nedostatky, takže zde plný počet bodů! The off-road 10 inches air-filled super comfy tyres suitable for different types of the road surface. The iENYRID M4 PRO is for you if you want something really nimble to take their Electric Scooter around the UK on uneven terrain. This machine brings increased power and robustness for off and on-road type terrains. A: The iENYRID M4 Pro S+ Electric Scooter has a range of up to 30-50 km(16AH version) and 20-30km (10AH version) on a single charge, depending on factors such as terrain and rider weight. A magyar szabályoknak megfelelően a vámhatárt a NAV által közzétett összeg alapján számolja, a csomagérték átváltása pedig minden hónapban az MNB által, az előző hónap utolsó előtti szerdáján közzétett árfolyam alapján történik.A kalkulátor segítségével kiszámolhatjátok, hogy mennyi importköltséget kell fizetnetek egy adott kínai csomagra IOSS, SA és normál vámkezelés esetén. A végeredmény minden esetben az áfa + vámügyintézési költség összege (akkor is, ha az áfát vásárláskor fizetitek). Megjegyzések

Durable Design: The iEnyrid M4 Pro is made with a lightweight yet durable aluminium frame, that should withstand the wear and tear of daily use. Its 10-inch pneumatic tires provide a smooth ride even on rough roads.

Portable folding design and net weight of just 22.5 kg, can support a maximum load of 150kg. The sturdy frame is made from aerospace-grade aluminum. With folding buttons, you can fold this scooter in just two steps. iENYRID M4 Pro S+ Max je také vybavena velkými 10 palcovými pneumatikami a dvojicí kotoučových brzd, které zajišťují dokonale plynulou jízdu a bezpečné zastavení. Navíc, na své nabité parametry je hmotnost elektrokoloběžky iENYRID M4 Pro S+ Max jen 30 kg. koloběžka je jednoduše přenosná a skladovatelná. A: It takes approximately 6-8 hours to fully charge the battery of the iENYRID M4 Pro S+ Electric Scooter. Stay visible and safe with the bright LED lights across the entire scooter including brake lights and turning indictors. speed modes: the scooter come with 3 speed settings (15 km/h, 30 km/h, 45 km/h). You can adjust the maximum speed of the electric scooter according to local regulations.

Asda Great Deal

Free UK shipping. 15 day free returns.
Community Updates
*So you can easily identify outgoing links on our site, we've marked them with an "*" symbol. Links on our site are monetised, but this never affects which deals get posted. Find more info in our FAQs and About Us page.
New Comment