276°
Posted 20 hours ago

Kirke by Tiziana Terenzi Extrait de Parfum 100ml

£9.9£99Clearance
ZTS2023's avatar
Shared by
ZTS2023
Joined in 2023
82
63

About this deal

Kirke od Tiziana Terenzi je chypre voćni miris za žene i muškarce. Kirke je predstavljen 2015. Parfem je kreirao Paolo Terenzi. Gornje note su Passionfruit, Breskva, Kruška, Malina, List i pupoljak ribizle i Pjesak; srednja nota je Đurđevak; bazne note su mošus, Sandalovo drvo, Vanilija, pačuli i Heliotrop. Sam parfem je u principu prost, imate tonu voca i tonu mosusa. Otvaranje je prelijepo, posle vocnog udara dolazi mosus i kako vrijeme prolazi polako potiskije voce u drugi plan. U drydownu, tragovi voca i mnogo mosusa. Kažu da prosečni porodični seks traje 3-4 minuta ako ne računamo i sagorevanje cigarete posle toga, a ja ne računam jer smo nepušači. Dakle, dobrih pola sata kasnije, moram da dodam nešto neobično kod ove Kirke... Drugačije mi miriše sa nadlanice, nego poddlanice, a najlepše muški miriše sa tela, ispod majice...

Kirke parfem Tiziana Terenzi - edp 100 ml - Originalni Parfemi Kirke parfem Tiziana Terenzi - edp 100 ml - Originalni Parfemi

Nije los miris, naprotiv, u usporedbi sa EP ovaj je bolji i prije bi njega ali necu jer mi ne treba. Imam ga na dohvatu posvuda. Premasio je LVEB, hypnotic poison, Vanderbilt, Chanel.. Nadmasio je samoga sebe. Dobila sam jutros dekant, i još u pošti sam nestrpljivo otpakovala paketić i prsnula dva puta! Na nadlanicu i jedan prs na vrat, ne više. Od tog momenta nastaje nešto što ne znam kako ni da objasnim. Kao da me je neka kraljica optočena i nakićena zlatom, dijamantima i brilijantima uhvatila čvrsto ispod ruke i krenula sa mnom kroz dan...U prvim trenucima je toliko glasno pričala, smejala se i obraćala mi se visokim tonovima da ja od nje nisam čula ni sopstvene misli! The scent brought me to Parfumo, I researched more and more. And wow! I can't get out of the amazement. I like scents that project, but at some point cling to me, that's exactly what Kirke does for me! Is nevertheless present for 10 hours, but not at all intrusive, but always a little sweet under the nose where I can only indulge ...Kirke от известната италианска парфюмна къща Tiziana Terenzi радва и вдъхновява, създавайки вълшебна аура на елегантност и чувственост. Плодовата и шипрова елитна композиция ви превърне в богове. Kreirala ga je talentovana parfimerka Tiziana Terenzi, poznata po svom umeću u stvaranju jedinstvenih i visokokvalitetnih mirisa. Njena kreativnost je stvorila ovaj miris, koji osvaja svojom neodoljivom kombinacijom nota i pažljivo izbalansiranim sastavom. today we come to the duel of two fragrances that could hardly be more similar and yet - so much in advance - have enough differences to justify that you need both. (Sees my wife, by the way, differently, but what does she know) // (Honey, if you read this...you're right, of course, I love you and remain fair - you also use both ;-P) It's about Erba Pura, which already lives a little with me. And his, here as the most frequently listed "fragrance twin" Kirké from the house of Terenzi.

Tiziana Terenzi (Extrait de Parfum) » Reviews Kirkè by Tiziana Terenzi (Extrait de Parfum) » Reviews

U hladnijim uslovima iz njega izbija sama hemija, čudan miris voća, koji asocira na one aparate iz SF filmova gde opišete nešto što taj aparat nema u memoriji i onda vam da nešto poput ovog parfema. A notable development Kirké does not go through, a pity actually, could have been almost only better. Kirké is, however, a little calmer in the sillage, possibly also a little tangier in the top note and also has something subliminally aquatic. I got this aquatic or "watery" subtly on the nose throughout. But aquatic, powdery, synthetic, fruity? This combination does not fit together for me. Ovaj parfem sam dugo trazila po mirisu! Kad me negde zapljusne taj miris imala sam potrebu da zaustavim ljude i pitam ih ko mirise i na sta!

Podaci su informativnog karaktera i podložni su izmenama. Nastojimo da budemo što precizniji u opisu proizvoda, prikazu slika i samih cena, ali ne možemo garantovati da su sve informacije kompletne i bez grešaka. Svi artikli prikazani na sajtu su deo naše ponude i ne podrazumeva da su dostupni u svakom trenutku. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Osnova parfema Kirke sastoji se od mešavine nota koje pružaju dugotrajan i dubok miris na koži. Heliotrop, sa svojim slatkim i bademastim mirisom, pruža toplinu parfemu. Sandalovina donosi dodir luksuza i raskoši, dok vanila daje slatki i privlačan akord. Pačuli i mošus stvaraju senzualnu baznu notu koja zaokružuje celokupno iskustvo mirisa.

Asda Great Deal

Free UK shipping. 15 day free returns.
Community Updates
*So you can easily identify outgoing links on our site, we've marked them with an "*" symbol. Links on our site are monetised, but this never affects which deals get posted. Find more info in our FAQs and About Us page.
New Comment