276°
Posted 20 hours ago

Hikayeler

£9.9£99Clearance
ZTS2023's avatar
Shared by
ZTS2023
Joined in 2023
82
63

About this deal

mesajın devamını okudum çok uzun bir mesajdı mesajda beni ilk gördüğü günden beri sevdiğini benle tanışmaktaki beceriksizligi onu arkadaşım derken içinin ne kadar acıdığını bu yolda nasl yıpradığını (1 yıl amk dile kolay) ve bana olan aşkının büyüklüğünü anlatmıştı

Otobüsteki herkes birbirinle tek vücut olmuştu. Çocuk kıpkırmızı olmuş aldığı zevkin tadınıçıkartmaya devam ediyordu. Ben daha fazla dayanamadım ve eşimi yana doğru çektim ve çocuğa sert bir bakış attıktan sonra çocuk arkasını döndü ve velhasıl fazla bir olay olmadAn geleceğim yere uzatmalıda olsa vardık Eve gittiğimizde bu olay benim aklımdaydı ve sikimin bu olay karşısında kazık gibi olmasına bir anlam veremiyordum. Hikayeler belli yapı unsurlarına sahiptir. Bunlar arasında ilk sırada kişiler yer almaktadır. Hikayelerde yer alan olaylar genel anlamda merkezde bulunan kişilerin çevresi üzerinde gelişmektedir. Kişiler, olay örgüsü içinde üstlendikleri görev ile önemli olurlar. Olay örgüsü içinde tutum ve davranışlar belli değerleri temsil eder. En güzel Hikayeler Emre Damlanın ilk gün seninle seninle buluşmak istemesinin sebebi seni kibarca reddetmekti ama kıza ne yaptıysan senden etkilendi ve senle devam etmek istedi bizde birlikte yakıştığınızı düşünerek ona destek olduk ama galiba yanlış yapmışız Damla bu söylediklerini duysa çok üzülürdü. Bunları öğrendikten servisten indim sonra Damlaya olan hislerimi sigara dumanı olarak dışarıya verdim o an nefret dahil hiç duygu hissetmedim ama yine de ufak çaplı bir intikam şarttıOda bunu fırsat bilip hemen elleriyle götümü ovalamaya başladı sessizdim ne diyebilirdim ki bende tam bunu istiyordum. Ellemeye devam ederken eteğimi sıyırıp attı artık yavaş yavaş başlıyorduk staja Okul başladı okula gidip bizim katırlarla hasret gidermiştim bende Murat da artık eski halimize dönmüştük yaralarımız iyileşmişti yani öyle sanmıştım. O gün Damla yı gördum bi siktirip gitmemişti hala orda ydı ama çok üzgün bi hali vardı neden ki? O mesajı almamdan bir az bi süre geçti Damlayla aram nispeten iyi oluyordu hatta uzun zamandır konuşmadığımız wp den de tekrar konuşmaya başlamıştık ama bunun bir adı yoktu sadece birbirimze alışmıştık Okul başladı ve ben yavaş büyüyordum o Ebrunun aşık olduğu çocuk değildim sakallarım çıkmıştı yüzüm olgunlaşmıştı zaten artık hiç birşey geçen seneki gibi olmayacaktı.. Konuyu Murata anlattım damat alayını kurdurup beni siktirmenin planlanlarını yapmaya başlamıştı bile aslında bu çok da uzak değildi Damlanın kabul edeceği özelliklere sahiptim ama yine de Damlaya dogru bir sekilde yaklaşmamın önemli olduğu düşüncesindeydim.

vakti geldi servise bindim Ebru her zamanki gibi yerimizi ayırmıştı günün nasıl geçtilerden sonra Murat tan bahsettim Ebru ya neden Murattan bahsediyorsun diye sorunca senden hoşlanıyor sende istersen sizi görüştürebilirim dedim cevap vermedi bi süre sustu ve hayır dedi neden diye sorunca hazır değilim falan diyip konuyu degiştirdi sonra servisten indi bende yolun geri kalanını müzik dinleyerek geçirdim eve gidince de Murat ın mesajını gördüm kanka ne dedi yaziyordu cevaplamak istemedim o an belki Ebru yla son bir kez konusurum diye.. Ebruya karşı bütün güzel hislerim arkadaşçaydı. Bu cevapların ardından konu dagıldı sonra kahvelerimizi içip okula geçtik. Damlanın beni seven arkadaşı Berna ya haber gönderdim o da benden onu bekliyordu zaten yarın da onunla buluşacaktım ikinci bir Ebru vakası beni bekliyordu..Gökhan la daha önce hiç bir sorunum yoktu olan ı da çozmüştük benim derdim Damla yla dı o orospuyu sikmekten beter ettirecektim ama bunun için fırsat kolluyordum üstüste fırsatlar gelecekti ama beklemek gerekiyordu bunu yapmaktan asla çekinmiyecektim çünkü duyguları yok sayılan seviyorum diye uyutulan bendim bunun bedelini ödemeliydi. Muratla alt kattaki sınıfa inip Uğur beklemeye başladık çok geçmeden geldi selam lardan sonra hemen Damlayı sordum Uğur a evet konuşuyoruz arkadaşımdır ne için soruyorsunuz hayırlı bir iş için dedim. iki saniyelik sessizlikten sonra Ugur bana aynen şunu dedi: Akşam yatağa girdiğimizde karımla çok güzel bir sikiş yaşadık karımda çok istekliydi. Sikişten sonra banyomuzu yaptık ve yatakta ona otobüste çocuğun ona sürtünmesinden zevk aldın mı? diye sorunca, ne çocuğu ne sürtü Show more nmesi tövbe tövbe diyerek başını salladı. Bende genççocuk sikini kalçalarını sürttürüyordu belki de sürtünerek boşalmıştır. Nasıl hissetmedin hayret dedim. Biraz daha bastırınca hissettim ama sen kavga edip başın belaya girmesin diye bir şey çaktırmamaya çalıştım. Çocukta sana bir şey söylemediğimi görünce epey bir sürtündü kalçalarıma hatta eliyle mantomun üzerinden kalçalarımı bile okşayarak sıktı dedi. Bunları söylerken ben neredeyse boşalacaktım ve onun dudaklarından emmeye başladım. O gelene kadar hazılık yaptım o gelince hemen sarıldı iyi misin dedi bu iyi niyeti su istimal ettiğim icin bi miktar utandım o an

Dersleri beden egitimiydi bu yüzden sinifta yapmayi planladık benim görevim damlayi sınıftan çıkarmamaktı bunu da yerine getirdim mesajı aldıktan sonra sınıftan çıkıp derste herkes otururken elimde pastayla arkadaşlarıyla beraber sınıfa girdim gözlerindeki sevinci size şu an anlatamam o an gözüm ondan başkasını görmüyordu ama tabiki Ebru da ordaydı ve bunları görüyordu maalesef ki böyle oldu sınıfın geneli dışarı çıkınca benle Damla arkada yan yana oturup konuşmaya başladık pastalarımızı yedik (ikimizde bi çataldan fazla yiyemedik) hatıra olarak bir iki resim çektik biraz konuştuktan sonra zil çaldı benim sınıfıma geçmem gerekiyordu ona sarılıp yukarı sınıfıma geçtim Yaz tatilinde Antalya ya dayımın yanına gittim yaşadığım şehirde termometre yazları 45 dereceleri bulabiliyordu ama ben daha çok toparlanmak amacıyla gittim bu süre zarfında Murat la telefonda konuşuyorduk Ebru yu tamamıyla unuttuğunu söylüyordu, Ebruyu da faceden arkadaşlarından çıkarıp numarasını sildim Ebru artık hayatımda olmayacaktı bu hepimiz için en iyisiydi. Bi o kalmıştı onu da alıp boş barka gittik keşke bi isim koysaydım kerhane parkı ismi güzel olurdu sanki neyse ceydayla oturup konuşmaya başladık beni ilk gorduğü zamanı nasıl gordüğünü falan söyledi başta sonra niyetinin hala ciddi olduğundan bahsetti numarasıni verdi sprite sını bitirip gitti çok oturmadım ondan sonra bende gittim

Dede Korkut Hikayeleri

Yaklaşık bir kaç gün böyle sürdü ama beklediğim açıklama Nuran dan geldi gruplarındaki konuşmalarının ss ini attı bana konuşmalarda Damla bana söylediklerinden dolayı pişman olduğunu konuşmak istediğini ama benim terslediğimi falan filan yazıyordu. Bir iki hafta sonra okul tatil olacaktı ve yep yeni bir yıl beni bekliyordu Ebru nun olmayacağı yep yeni bir sene herhalde o da başka okula gidecekti kim olsa öyle yapardı ama bunu bekleyip görmek gerkiyordu inanmamıştım aklıma hiç bir sey gelmiyordu beni sevmediğinden de emindim okulda gözüme kestirdiğim kızları bile ona anlatıyordum amk öyle olsa illa ki bi yerden renk verirdi peki ya sorun neydi bu belirsizlikle gecen günler sonrasında yine yorgun argın evdeydim telefona bir mesaj geldi mesaj Murat tan dı

Asda Great Deal

Free UK shipping. 15 day free returns.
Community Updates
*So you can easily identify outgoing links on our site, we've marked them with an "*" symbol. Links on our site are monetised, but this never affects which deals get posted. Find more info in our FAQs and About Us page.
New Comment