276°
Posted 20 hours ago

Lalique Lalique White In Black For Men 4.2 oz EDP Spray

£9.9£99Clearance
ZTS2023's avatar
Shared by
ZTS2023
Joined in 2023
82
63

About this deal

com mirisni časopis - Sva prava zadržana - Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez pismene dozvole izdavača. Lalique White, je miris rezanih olovki, gorkog Švepsa, kore limuna i finog pudera koje dobijate u zatvaranju. We offer you the possibility to fill in this contact form to benefit from personalized advice and guidance as you browse the site. Neću reći da je ovo društveno prihvatljiv parfem, jer to nikako nije, vrlo je autentičan, gorki tamarind ga izdvaja iz mora akvi, ozona i sličnih i kad god mi se društveno prihvatljivo ponašanje smuči, posegne za ovom bočicom. Sećam se kad sam prvi put kupio gitaru, davno je to bilo, celo moje društvo je reklo:"Jesi li ti normalan, pa mogao si na more!

Medutim, ako mene neko počne ubedjivati u smisao pacifičkih ostrva i besmisao kolekcionarstva, ma čega, parfema, satova, knjiga, otkud znam, upaljača i penkala, poprskaću ga sa Lalique White i onako sa bocom nazdraviti u inat licemerju. ako se naprska samo malo posle sat vremena skoro i da ne postoji na kozi se oseca samo kao da je neko naprskao Dolce Gabbana Light Blue za zene, znaci vrlo feminin miris tako da ko trazi malo muzevnije letnje mirise ovo nije za vas. Kesa letnjeg citrusnog voća, duboki kremasti mirisi listova (uključujući čaj) i obilje toplog drvenastog karaktera.Blagi biber i muškatni oraščić mu daje finu začinsku bazu koja nije suviše jaka i koja je pomešana sa ljubičicom, gde ljubičica dobija fino elegantne note u sintezi sa bergamotom koji mu daje blage i vrlo slabe slatkaste obrise, koji su pojačani sa ambrom i mošusom, koji je opet blago nežan i vuče na musk . Kedar mu daje oštrinu sa drvenom podlogom, i ide u nekom pravcu maskulin parfema, te me tu malo podseća i na Hermes Terre d'Hermes. Ja bih mogao što šta reći kad neko potroši par hiljada evra za 7 dana na Pacifiku al' kažem, pa dobro to im je valjda san.

If you choose to send this piece as a gift, you have the option to include a note with a personal message. Sačinjen je u saranji sa parfimerom Christine Nagel i otvara se uz arome listova limuna, tamarinda, bergamota, ljubičice, belog bibera, kardamona, muškatnog oraščića, ambera, mošusa i kedra. Parfem je dostupan u elegantnoj, transparentnoj bočici u količini od 75 i 125ml edt, i u limitiranoj kristalnoj bočici proizvedenoj samo u 25 komada, sa ovalnim centrom na kristalu. Founded in 1888, Lalique’s team of passionate designers is continually inspired by French founder René Lalique’s love of women, flora and fauna.prvih 15ak minuta sve sto se oseti je biber i limun i da takav miris i ostane sve vreme bio bi super ali posle nekih 15ak minuta limun nestane i sve sto se oseca je biber i jos neki zacini.

posto zivim u mestu gde je suncano 300+ dana godisnje ocekivao sam mnogo vise od ovog parfema, i posto vec imam Encre Noire od ove kuce mislio sam da ce i ovo imati dugu postojanost i proekciju ali ne.

Channelling this exceptional know-how into a collection of celebrated fragrances, the Lalique brand continues to flourish, with delicate, sensuous scents inspired by the breathtaking beauty of its glassmaking origins.

Asda Great Deal

Free UK shipping. 15 day free returns.
Community Updates
*So you can easily identify outgoing links on our site, we've marked them with an "*" symbol. Links on our site are monetised, but this never affects which deals get posted. Find more info in our FAQs and About Us page.
New Comment