276°
Posted 20 hours ago

ParaProteX - Detox Cleanse - Worming Tablets for Humans - Colon Cleanse - Black Walnut and Wormwood - Candida Cleanse - Grapefruit Seed, Clove Oil, Barberry - Gut Health Supplement - 100 Tablets

£9.9£99Clearance
ZTS2023's avatar
Shared by
ZTS2023
Joined in 2023
82
63

About this deal

Follow a diet rich in fiber, remove fats, cold cuts and unhealthy foods from the diet, to keep the colon clean. Actioneaza benefic in multe directii, catre mai multe organe (previn, trateaza si amelioreaza o gama larga de afectiuni).

ParaProteX - Moja biljna ljekarna ParaProteX - Moja biljna ljekarna

Usturoiul (Allium sativum)– este un detoxifiant sanguin, antibiotic, antispastic, ale cărui efecte stimulatoare sunt binecunoscute. Osobama koje žele da pomognu svom telu u borbi protiv bakterija, virusa, gljivica ili crevnih infekcija Deoarece microorganismele cauzează diferite boli – parazitoze, micoze, infecţii, viroze – avem nevoie de o protecţie specială şi eficientă împotriva acestora. Tražeći po internetu rješenje za svoje tegobe pronašla sam članke o osobnim iskustvima drugih ljudi s vaša dva proizvoda - Paraprotexom i Liquid Chlorophyllom. Naime, morala sam pronaći bilo kakvo rješenje za strašnu i neprestanu mučninu koja me pratila mjesecima. Najbolje ću ih opisati ako ih usporedim s trudničkim mučninama - one žene koje su to prošle znaju kako je to teško. Imala sam normalan tek i jela sam normalno, no mučnina je bila neizdrživa, a trebalo je raditi i moći se koncentrirati na svakodnevne zadatke. Paraprotex i klorofil sam pila tijekom srpnja i kolovoza i mučnina je jednostavno nestala. Zaista nestala u potpunosti. U rujnu sam obavila provjeru na Helicobacter pilori i rezultat je bio pozitivan. Zbog toga sam trenutno na terapiji antibioticima. No, očito je da su ova dva pripravka suzbila i stavila pod kontrolu ovu bakteriju te smanjile upalu, čime su sve tegobe nestale. Čim završim s terapijom nastaviti ću koristiti klorofil kako bi se sluznica počela obnavljati te kako bih bila sigurna da će se bakterija potpuno iskorijeniti. la copiii mai mari de 5 ani si 1-1-1 la adulti administrat dupa masa; poseda roluri multiple: antiviral, antibacterian, antifungic, crescand astfel imunitatea generala contra microbilor de orice felNuca neagră (Juglans nigra) este utilizată frecvent datorită proprietăţilor sale antiseptice, astringente, antiparazitare şi antifungice. Pentru a scapa de problemele cu tenul am incercat mai multe tipuri de antibiotice insa din spusele medicului bacteria a devenit imuna la antibiotice. Totodata am incercat tot felul de creme pentru ten insa fara rezultate.

Para Protex, 100 tab – Prirodni Lek Para Protex, 100 tab – Prirodni Lek

Juglans nigra(nuc negru) elimina parazitii intestinali, actioneaza ca un tonic general, intareste sistemul imunitar,mentinandstarea de sanatate. Svi materijali koji se nalaze na internetskim stranicama portala www.vitamini-hr.com autorsko su djelo i vlasništvo "ORANGE", marketing i usluge. dupa masa, sterilizeaza tubul digestiv de bacterii, fungi, paraziti si favorizeaza atfel o buna imunitate generala precum si absorbtia eficienta a nutrientilor din celelalte produse. Organismul uman poate fi considerat ca un instrument biologic sofisticat si superinteligent care, daca este bine intretinut si ingrijit, nu va permite nici o invazie microbiana patogena sau parazitara care sa ii perturbe activitatea. In cazul in care se secreta acizi gastrici si biliari in cantitati suficiente si sunt prezente si bacteriile intestinale utile, organismul poate elimina toate toxinele, deoarece sistemul sau de aparare este alimentat adecvat si functioneaza normal. Parazit, naime oduzima domaćinovom organizmu životnu snagu i energiju, čime se smanjuju energetske rezerve organizma, skraćuje životni vijek i povećava mogućnost nastanka težih bolesti.Există câteva plante deosebit de eficiente în combaterea paraziţilor care se gasesc in produsul Paraprotex. Paraprotex contine 9 Plante Medicinale special selectate care sunt eficiente în distrugerea paraziților si virușilor: Glavne simptome i bolesti uzrokovane delovanjem parazita možemo sažeti u ove najvažnije: manjak mineralnih tvari u organizmu, glavobolje, nesanica, škrgutanje zubima, nadutost, mučnina, povraćanje, probavne smetnje, premorenost, bolovi u leđima i vratu, alergije, kolitis, hipoglikemija, dijabetes, lupus, nepravilnosti štitnjače, pa čak i maligne pojave. H. pylori се лекува с комбинация от антибиотици и инхибитор на протонната помпа, намаляващ киселинността. Лечението се предписва от лекар.

PARAPROTEX Elimina Parazitii si Virusii | Paraprotex Calivita PARAPROTEX Elimina Parazitii si Virusii | Paraprotex Calivita

dupa masa; 2 luni continuu; realizeaza para protectie contra bacteriilor, ciupercilor si virusurilor, sterilizand pe aceasta cale focarele infectioase prezente in tractul digestiv inferior - la nivelul rectului si anusului. A fertőzések külön kategóriáját képezik a gombák okozta megbetegedések. A gombák elszaporodása testünkben annak a jele, hogy kellő táptalajra leltek. Viszonylag kevéssé „kibillent” szervezetben egyes gombás fertőzések legfeljebb csak enyhe lefolyású betegséget idéznek elő, azonban immunhiányos személyeknél, ezek a fertőzések akár életveszélyesek is lehetnek. Más gombatörzsek viszonylag egészséges emberben is okozhatnak súlyos betegségeket.in puseele febrile (la copiii dupa varsta de 5 ani - 3 tablete pe zi in primele 5 zile si apoi 1-0-1 pana la terminarea flaconului; la adult - 4 tablete pe zi in primele 5 zile, apoi 1-1-1 pana la epuizarea pastilelor din flacon; vor fi administrate dupa masa), paraprotex poseda efecte antibacteriene, antivirale, sterilizand focarele infectioase prezente in corp. Drago mi je kad mogu podijeliti iskustva svojih pacijenata, jer smatram da na taj način pomažem i svima vama koji redovito čitate naša iskustva. Moj pacijent je uslijed radnih uvjeta, udisanja visokih koncentracija benzena i njegovih aromatskih spojeva izgubio osjet njuha. Pojavile su se i gljivice i bakterije između prstiju na nogama i rukama. Počeo je uzimati Paraprotex. Nakon 2 bočice, 3x1 Paraprotexa vratio se osjet njuha, a infekcija je nestala. Nalazi su pokazali da gljivica više nema. Pacijent je bio jako zadovoljan i zahvalan, jer je mislio da nikad neće uspjeti riješiti svoje probleme. CaliVita proizvode i dalje koristi te ih namjerava uzimati stalno. o cura de 1 flacon, 1-0-1 in primele 10 zile dupa masa, apoi 1-1-1 pana la terminarea flaconului, tot dupa masa; omoara parazitul. Grape fruit mag kivonat – természetes vírusölő, baktériumölő, gombaölő, és parazitaellenes hatása ma már közismert. Ez a kivonat 800-féle vírus és baktérium, és körülbelül 100 fajta gomba ellen hatékony. A grape fruit mag kivonat nem károsítja a barátságos bélbaktériumokat, és serkenti az immunrendszert. Keserű íze miatt kitűnő gyomorerősítő és epekiválasztást serkentő. Ezenfelül, candida albicans, a bőr gombás fertőzései, fogínygyulladás és hüvelyi fertőzések ellen is használják.

Asda Great Deal

Free UK shipping. 15 day free returns.
Community Updates
*So you can easily identify outgoing links on our site, we've marked them with an "*" symbol. Links on our site are monetised, but this never affects which deals get posted. Find more info in our FAQs and About Us page.
New Comment