276°
Posted 20 hours ago

Dowcipy Nr 50 Na urlop

£9.9£99Clearance
ZTS2023's avatar
Shared by
ZTS2023
Joined in 2023
82
63

About this deal

Podczas nocy poślubnej młody małżonek po wejściu do łóżka odwrócił się tyłem do żony i ułożył do snu. Czy ślubujesz bezgraniczne oddanie swojej żonie, posłuszeństwo wobec każdego jej rozkazu, przynoszenie jej śniadania do łóżka do końca życia? No tak, 10 za obrazę Kremla, 10 za obrazę matki ojczyzny, 15 za obrazę Stalina i 15 za rozpowszechnianie tajemnicy państwowej.

Dowcipy - codzienna dawka najlepszego humoru na TJA.pl Kawały i Dowcipy - codzienna dawka najlepszego humoru na TJA.pl

Panie doktorze, mam cukrzycę, kamicę nerkową, nadciśnienie, powiększoną tarczycę, jaskrę, kamienie w pęcherzyku żółciowym, nadkwasotę, niedowład prawej ręki, grzybicę, miażdżycę, łuszczycę, niedosłuch, reumatyzm, skoliozę. Oprócz tego, użytkownicy mogą również stworzyć własne obrazki z kawałami, które z pewnością rozbawią mnóstwo naszych znajomych i bliskich, gdy zdecydujmy się z nimi podzielić naszymi dziełami.Wysiadają pracownicy i zaczynają zbierać: butelki, papiery, puszki, opakowania, folie, pampersy, pety, resztki jedzenia, niedopalone patyki z ognisk. Moja dziewczyna miała dwadzieścia trzy lata kiedy popełniła w kategorii: Śmieszne żarty o mężczyznach, Śmieszne dowcipy o kobietach, Śmieszne dowcipy o matce, Śmieszny humor o samobójcach.

Dowcipy i kawały na dobry humor

Pieniądze na remont kościoła są bardzo potrzebne, ale nie mogę wziąć od ciebie tych brudnych pieniędzy. Powiedzenie śmiech to zdrowie niektórym może wydawać się nieco wytarte, ale wcale nie oznacza to, że przestało być prawdziwe. Jedzie ksiądz przez małą mieścinę, na głównym skrzyżowaniu, tuż przed drzwiami komendy policji leży rozjechany pies. Wszelkie informacje w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.Powiedział mi, że w nocy wstał do toalety i że światło samo się zapaliło, gdy wszedł, i samo zgasło, gdy wyszedł. Takie zabawne opowieści są niezwykle popularne i chyba każdy z nas zna przynajmniej kilka kawałów, które nie przestają być nudne. Nauczycielka w szkole zadała dzieciom na za tydzień napisanie wypracowania pt: "Co niezwykłego zdarzyło się w mojej rodzinie w ostatnim czasie". W czasach wysokiego bezrobocia do firmy budowlanej przychodzi na rozmowę kwalifikacyjną mężczyzna, który chce się zatrudnić jako pracownik fizyczny.

Najlepsze kawały, dowcipy w internecie! Perelki.net

Podczas kazania ksiądz wspomniał, że kościół wymaga remontu i zasugerował, żeby wierni dawali większe datki na tacę. No cóż, skoro jest taka sytuacja, to ja mam tutaj reklamówkę, mógłby pan zrobić to do niej, my się odwrócimy, potem się jakoś to wyrzuci przez okno. Jest to możliwe dzięki temu, iż wszystkie udostępnione na stronie kawały zostały pogrupowane tematycznie, co znacząco ułatwia wszelkiego rodzaju poszukiwania.Jak już wspomniano, liczba istniejących kawałów jest wyjątkowo duża i ciągle się zwiększa, dlatego wybór jest ogromny. Kiedy jednak szukamy naprawdę dobrych stron gdzie znajdziemy ciekawe kawały, warto stawiać na te, które oferują nam jak największą ilość żartów o różnorodnej tematyce. Jak przyjechałem w sobotę do cioci, to się ucieszyła, a jak następnego dnia wyjeżdżałem, cieszyła się jeszcze bardziej! Proszę państwa, jest bardzo niezręczna sytuacja, nie jestem w stanie przepchać się do ubikacji i po prostu zaraz zesram się w gacie.

Najlepsze dowcipy - Najlepsze kawały - Najlepsze żarty

Któż z nas nie lubi tych momentów, kiedy może się oddać beztroskiej rozrywce, zapominając na kilka chwil o codziennych obowiązkach czy problemach, których często mamy zdecydowanie za dużo.Już pierwszego dnia zauważyła chłopca, który nie biega po boisku razem z innymi tylko stoi samotnie. może bowiem nie tylko nas rozluźnić w stresującej sytuacji, ale również zażegnać spory czy zbliżyć nas do innych osób. Woła adiutanta, coś mu szepcze do ucha, ten szybko podbiega do trenera i, o dziwo, za dziesięć sekund pada bramka dla Niemców.

Asda Great Deal

Free UK shipping. 15 day free returns.
Community Updates
*So you can easily identify outgoing links on our site, we've marked them with an "*" symbol. Links on our site are monetised, but this never affects which deals get posted. Find more info in our FAQs and About Us page.
New Comment