276°
Posted 20 hours ago

Kirke by Tiziana Terenzi Extrait de Parfum 100ml

£9.9£99Clearance
ZTS2023's avatar
Shared by
ZTS2023
Joined in 2023
82
63

About this deal

I can't even see Kirké as an evolution of Erba Pura, I would have just wished away that annoying synthetic note!

Tiziana Terenzi (Extrait de Parfum) » Reviews Kirkè by Tiziana Terenzi (Extrait de Parfum) » Reviews

Sensory treats in more ways than one, Tiziana Terenzi Extrait de Parfums are as complex and imaginative as they are aesthetically pleasing. So much so it would be a sin to leave them languishing inside a drawer. Tiziana Terenzi bottles are crafted in Italy, capturing each aroma in vessels of bright gold, jewel colours and matte monochromes. Original touches such as hand-blown glass, wooden caps and hand-sewn leather inserts are all garnered from areas local to the scent-makers. Explore the brand's opulent limited-edition collections, housed in crystal bottles with 24-karat gold finishes. The scent starts off like a fruity fruit basket, super yummy and fruity. If you love fruity scents, this one is perfect! Dry-down Kirke mi je lep voćkast jer inače volim passion fruit i mirišljavu i slatku krušku i breskvu. Osećam malo đurđevka koji ne volim, suviše babski fem mi je, ali ga pačuli i vanila pokrivaju i nije problem. She sprayed two blasts on my arm without telling me what it was. I waited briefly, smelled, wow very very sweet! Away, poor again, still mega cute. There was a picture in my head of freshly showered. So I don't buy expensive perfume for this. I said goodbye without asking for the name of the brew and went for a stroll in the city.Kirke is always portable. In everyday life, to go out, etc. In closed small rooms you should dose this but sparingly due to really good sillage. Meni je Kirke super parfemčić posmatran u kontekstu u kojem ga ja gledam. Meni je on kao neka niche varijanta letnjih tropskih Escada koje podsećaju na bezbrižna leta. Međutim, Escadama se trag vrlo brzo gubi na koži, a Kirke ostaje da traje i traje, i spasi vas te frustracije ukoliko volite dugotrajne parfeme kao ja. Dodata neka unisex notica, poboljšane performanse, vrlo dopadljiv sladak, sočan i šamponast miris marakuje i to je u principu to. Nekome može da smeta ovoliko mošusa, činjenica da je dosta sintetičan i neka nota nalik na oud, tako da ja ne bih preporučila kupovinu na slepo.

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 3.4 oz. | Neiman Marcus

I personally put due to the lower price, the dream top note and the better applicability quite narrowly the Kirké on the one. The scent brought me to Parfumo, I researched more and more. And wow! I can't get out of the amazement. I like scents that project, but at some point cling to me, that's exactly what Kirke does for me! Is nevertheless present for 10 hours, but not at all intrusive, but always a little sweet under the nose where I can only indulge ...So off again to Vollmar and scooped from the birds. What's the name of the fragrance and, above all, who is it from??? Biće ovo možda malko duži post ali oprostite unapred, jer traženje reči za opisati parfem nekad to i zahteva , kao što je opisivanje Kirke 🙂 Tiziana Terenzi Kirke je unisex parfem koji se odlikuje raskošnim buketom slatkih voćnih nota uključujući marakuju, maline i kruške. Ovaj sočni miris je zagrejan slatkim i zadovoljavajućim cvetom heliotropa, uz senzualnu osnovu nota mošusa.

Tiziana Terenzi | Selfridges Tiziana Terenzi | Selfridges

Ovo je jedini parfem koji sam nosila koji je mom dragom 10/10, a inače ne voli slatke ni jake parfeme. Nemam objašnjenje. Dobila sam jutros dekant, i još u pošti sam nestrpljivo otpakovala paketić i prsnula dva puta! Na nadlanicu i jedan prs na vrat, ne više. Od tog momenta nastaje nešto što ne znam kako ni da objasnim. Kao da me je neka kraljica optočena i nakićena zlatom, dijamantima i brilijantima uhvatila čvrsto ispod ruke i krenula sa mnom kroz dan...U prvim trenucima je toliko glasno pričala, smejala se i obraćala mi se visokim tonovima da ja od nje nisam čula ni sopstvene misli!Poznajem jednu zenu koja je samostalna, ozbiljna, prefinjena i uvek mirise skupo, drugacije... Ovaj parfem zamisljam na jednoj takvoj zeni, ozbiljnoj, samostalnoj, sa stavom. TT Kirke mi je savrsen za veceru u restoranu, poslovni sastanak, ljubavni sastanak, odnosno za neke ozbiljnije prilike, nije mi bas za svaki dan. Smiling, the lady looked at me and told me a little story about Tiziana Terenzi and her origin, from a small family business which had made candles primarily for churches, even the Vatican. Kažu da prosečni porodični seks traje 3-4 minuta ako ne računamo i sagorevanje cigarete posle toga, a ja ne računam jer smo nepušači. Dakle, dobrih pola sata kasnije, moram da dodam nešto neobično kod ove Kirke... Drugačije mi miriše sa nadlanice, nego poddlanice, a najlepše muški miriše sa tela, ispod majice...

Asda Great Deal

Free UK shipping. 15 day free returns.
Community Updates
*So you can easily identify outgoing links on our site, we've marked them with an "*" symbol. Links on our site are monetised, but this never affects which deals get posted. Find more info in our FAQs and About Us page.
New Comment